Click aici »

Responsabil ofertare-contractare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Productie
Data introducerii
14-01-2019
Data actualizare
11-06-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Productie, Serviciu clienti, Vanzari
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Relatia cu clientii (Customer service), intocmire oferte, lansarea si urmarirea fabricatiei, mentine relatiile cu furnizorii externi si interni.
Operatiunile logistice, de aprovizionare-desfacere si retururi marfa pentru sediul central si punctele de lucru.

Cerinte

1. abilitati de comunicare
2. capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
3. persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
4. capacitate de sinteza si analiza
5. cunostinte de limba engleza (cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj)
6. operare calculator, pachet office, (cunoasterea operarii intr-un sistem ERP constituie un avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- conditii de lucru occidentale
- salariu atractiv
- bonus la atingerea obiectivelor
- bonuri de masa