Click aici »

Responsabil gestiune si achizitii atelier de mobila

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Campulung Muscel, Mioveni, Pitesti Campulung Muscel Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate, Achizitii/Logistica
Data introducerii
20-05-2013
Data actualizare
20-05-2013
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Societate situata in apropiere de Pitesti, producator de mobilier: PAL, MDF, masiv, etc..

Daca sunteti interesat, rugam sa ne transmieti CV-ul dvs urgent.

Cerinte

Responsabil contabilitate gestiune cu experienta in domeniul productiei de mobila; responsabil cu gestiune, achizitii, iesiri si contabilitate; OBLIGATORIU EXPERIENTA;
Sunt recomandate permis de conducere, operare in program gestiune/stocuri si comenzi; cunoasterea limbii franceze poate reprezenta un plus