Click aici »

Responsabil contracte

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Finante/Contabilitate
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Descrierea postului

- intocmire, urmarire si derulare contracte, acte aditionale, facturi/incasari
- persoana de contact a clientilor pentru probleme de operatiuni finaciare
- verifica sesizarile clientilor / propune masuri de rezolvare
- genereaza si preia comenzi de la clienti
- realizeaza centralizatoare si orice orice alte materiale necesare activitatii sau cerute de management
- urmareste derularea comenzilor
- alte sarcini conexe/ sarcini financiare specifice departamentului Operatiuni
- se poate lucra la redactarea unor proiecte pe fondurile structurale in cadrul unor echipe de acest fel.

Cerinte

- Abilitate si viteza in editare documente Word+ Excel
- Disponibilitate angajare imediata
- Un minim de cunostinte de operare documente contabile primare reprezinta un avantaj fata de alti candidati

Oferta (bonusuri, beneficii)

Posibilitate de promovare si training.