Click aici »

Responsabil comercial vanzari - achizitii, inginer vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Serviciu clienti, Vanzari
Data introducerii
29-09-2007
Data actualizare
29-09-2007

Descrierea postului

* Prospectarea pietei
    * Intocmirea de oferte
    * Intretinerea paginii web, actualizarea produselor
    * Preluarea si prelucrarea comenzilor, verificarea stocurilor, aprovizionare, livrare.
    * Negociere si mentinerea relatiei cu clientii
    * Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale

Cerinte

* Studii superioare
    * Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
    * Capacitate de organizare si planificare
    * Persoana dinamica
    * Cunostiinte bune de operare in MS Office (Word si Excel), web.
    * Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
    * Cunostinte medii de limba engleza si permis conducere
    * Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix si bonusuri conform activitatii desfasurate si realizarilor obtinute, telefon mobil.