Click aici »

Responsabil comercial - profil tehnic, inginerie

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-08-2011
Data actualizare
22-08-2011

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Identificarea proiectelor
Contactarea beneficiarului proiectului
Stabilirea intalnirii pentru prezentarea produselor companiei
Realizarea ofertei de pret conform grilei
Urmarirea comerciala pana si dupa semnarea contractului
Propunerea de solutii tehnice.

Cerinte

Profilul candidatului :
Educatie : Absolvent UTCB (Specializarile : Drumuri si Poduri, Constructii Civile) sau Facultatea de Construct

Experienta : Activitati comerciale pentru obtinere proiecte reparatii/restaurare cladiri vechi, monumente istorice,canalizare, statii de epurare si industrie (silozuri vechi, structuri din beton vechi)

Limbi straine :Franceza si/sau engleza (nivel conversational)

Abilitati dorite :

Integrare rapida in echipa
Insusirea rapida a datelor tehnice specifice companiei
Pachet Office
Cunostinte tehnice solide
Experienta in domeniu sau conex
Experienta in vanzari de servicii si produse tehnice si tehnologice
Disponibilitatea pentru program prelungit
Capacitatea de a-si organiza si gestiona singur activitatea.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial competitiv
Bonuri de masa
Masina de serviciu
Telefon de serviciu
Laptop de serviciu
Disponibilitate pentru deplasari
Bonusuri de performanta
Trainning national si international.