Click aici »

Responsabil comercial maghiara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
26-08-2020
Data actualizare
26-10-2020

Descrierea postului

Candidatul ideal:
- Cautam o persoana cu experienta in comercializarea de echipamente HVAC sau instalatii electrice;
- Bune abilitati de comunicare si de conducere auto;
- Initiativa in cautarea de noi clienti;
- Abilitatea de a calcula corect preturi si de a oferi consultanta tehnica de baza;
- Cunoasterea limbilor engleze (nivel mediu) si maghiare (obligatoriu).

Cerinte

Responsabilitati:
- Ofera informatii corecte si complete clientilor, in functie de solicitarile acestora;
- Intocmeste lunar lista cu potentialii clienti de echipamente frigorifice si de climatizare pe care ii viziteaza in vederea extinderii portofoliului;
- Preia solicitarile de echipamente frigorifice si de aer conditionat;
- Oferteaza corect echipamentele solicitate pentru proiecte;
- Promoveaza imaginea companiei intr-o maniera pozitiva, proactiva si orientata catre vanzari;
- Participa la cursurile de instruire puse la dispozitie de catre angajator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Salariu corespunzator, care se discuta la interviu;
- Formare profesionala, atat in Romania, cat si in strainatate;
- Bonuri de masa;
- Masina pentru deplasarile pe teren, telefon si calculator de serviciu.

Descrierea companiei:
DTN Group comercializeaza pe piata romaneasca echipamente frigorifice si sisteme de aer conditionat, fiind parte a grupului de firme DTN, cu filiale si in Slovacia, Ungaria si Austria.

INFORMATII DIRECTE PUTETI OBTINE DE PE: office@dtngroup.ro sau pe 0756.070.799