Click aici »

Responsabil calitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Alt Oras, Deva, Hunedoara, Orastie Alt Oras Deva Hunedoara Orastie
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
20-09-2016
Data actualizare
20-09-2016

Descrierea postului

-Gestioneaza documentele de sistem de calitate
-Gestioneaza din punct de vedere metrologic instrumentele de masura si control
-Planifica si efectueaza audituri interne de proces si de produs conform planificarii
-Efectueaza necesar materiale si se ocupa cu aprovizionarea materialelor ptr. departamentul calitate
-Efectueaza formari interne privind utilizarea documentelor de sistem de calitate aplicabile noilor angajati

Cerinte

-Studii superioare tehnice sau experienta in calitate
-Spirit de observatie
-cunostinte instrumente masura si control
-cunostinte medii lb.franceza

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu motivant
tichete masa
transport gratuit