Click aici »

Responsabil calitate drumuri si poduri

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
11-07-2008
Data actualizare
22-06-2009

Descrierea postului

- Verificarea conformarii lucrarilor executate la standardele in vigoare;
- Intocmirea documentatiei si procedurilor aferente sistemului de management al calitatii;
- Instruirea personalului asupra standardelor de calitate.

Cerinte

- Experienta in constructii - drumuri si poduri;
- Experienta si / sau autorizare in certificarea calitatii;
- Cunoasterea unei limbi straine (engleza / franceza);
- Experienta in domeniul securitatii muncii constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri.