Click aici »

Responsabil aprovizionare externa

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Comert
Data introducerii
02-02-2010
Data actualizare
02-02-2010

Descrierea postului

Principala responsabilitate a postului o reprezinta derularea comenzilor externe, ulterior lansarii acestora catre furnizori, conform politicii de aprovizionare a companiei.

Cerinte

- Absolvent studii medii. Studiile superioare constituie avantaj;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte utilizare PC;
- Experienta anterioara intr-un post similar - min. 2 ani;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Capacitate de analiza si organizare a informatiilor, capacitatea de a respecta termene limita;
- Putere de concetrare, autocontrol, rezistenta la stres.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera: Mediu de lucru dinamic, acces la instruire, posibilitati de dezvoltare a carierei, pachet salarial atractiv.