Click aici »

Responsabil / administrator magazin online

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, IT Software
Data introducerii
09-04-2014
Data actualizare
09-04-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Administrarea site-ului de vanzari online:
-gestionarea stocurilor pe site
-actualizarea, redactarea si descrierea produselor pe site
-prealuarea comenzilor sosite prin intermediul mailului sau telefonic si pregatirea cotelelor pentru expediere.

Alte activitati specifice postului.

Cerinte

Persoana ideala:

- studii universitare in curs sau terminate
- buna cunoastere a limbii romane (avantaj absolventi litere)
- seriozitate si implicare in proiect

Oferta (bonusuri, beneficii)

Motivatie materiala si alte beneficii in functie de experienta si implicare.