Click aici »

Responsabil administrativ

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Altele
Data introducerii
28-08-2014
Data actualizare
28-08-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma de animatie pentru copii cautam responsabil administrativ pentru organizarea activitatii din cadrului sediului.

Acesta se va ocupa cu preluarea comenzilor, se va asigura de ordinea in sediu, de organizarea si aranjarea recuzitei si tot ceea ce tine de buna functionare a sediului.

Cerinte

Cautam o persoana punctala, muncitoare, serioasa.