Click aici »

Responsabil achizitii publice

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
28-02-2015
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

- Monitorizeaza si urmareste oportunitati de licitatii;

- Identifica anunturile publicate pe website-urile oficiale (ex: SEAP) cu privire la contractele de achizitii publice;
- Monitorizeaza statusul licitatiilor pe rol (clarificari, contestatii, amanari, anulari, etc.);
- Studiaza documentatii de atribuire;
- Solicita clarificari autoritatilor contractante;

- Urmareste daca societatea indeplineste conditiile de calificare sau eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire;

- Intocmeste documentatia solicitata prin caietul de sarcini, fisa de date, etc in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;

- Colaboreaza cu toate departamentele pentru a introduce in oferta toate documentele necesare participarii la licitatii;

- - Raspunde la solicitari de clarificari din partea comisiilor de evaluare;
- Actualizeaza baza de date de licitatii;
- Urmareste continuu modificarile in legislatia privind achizitiile publice;

- Activitati de contabilitate primara.

Cerinte

persoana dinamica , dornica de munca , receptiva, cunostinte lb englea scris- vorbit