Click aici »

Responsabil achizitii in SEAP, sisteme de licitatii publice

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
20-01-2018
Data actualizare
20-01-2018

Descrierea postului

Responsabil de achizitii sau vanzari in sisteme de achizitii publice gen SEAP

Cerinte

Studii superioare in domeniile economic ASE sau Relatii Internationale , eventual Navigatie gen UMC /Academia Navala . Experienta relevanta de minim 5 ani in domeniul achizitiilor publice/vanzarilor in sistem de SEAP si/sau experienta in proiecte de investitii cu fonduri UE , BERD,BEI,etc. Cunoasterea sistemelor ISO 9001/14001/OHSAS 18801. Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze- Cambridge !

Oferta (bonusuri, beneficii)

masina de firma, asigurare medicala MedLife completa, telefon firma, diurna strainatate

Trimite CV