Click aici »

Reprezentat vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
15-07-2016
Data actualizare
15-07-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Comert, Elevi/Studenti, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Noi, cei de la Mathilde, suntem mandri ca am creat un brand romanesc care scrie istorie cu fiecare piesa vestimentara care ajunge in garderoba Clientelor sale din intreaga lume. In anul 2000 am deschis primul magazin si in prezent detinem opt magazine in Romania si limita nu este aici deoarece suntem in plina expansiune. Si voi puteti juca rolul important In povestea noastra,unica, vibranta si versatila Mathilde

Cerinte

- Responsabilitate, seriozitate si implicare
- Experienta in vanzari haine femei, brand-uri romanesti sau internationale
- Prezentarea articolelor conform standardelor companiei
- Implicarea activa in promovarea articolelor si vanzarilor
- Fire deschisa, empatica si comunicativa
- Cunostinte operare PC si casa de marcat
- Cunostinte generale moda si in special imbracaminte femei

Oferta (bonusuri, beneficii)

Training vanzari, colectiv tanar, entuziast in cadrul unui brand vestimentar de succes, posibilitate promovare, program flexibil, pachet salarial motivant, sistem atractiv de bonificatii, un loc de munca sigur intr-o companie de succes.
Daca esti pasionat de moda si gandesti proactiv, te asteptam sa ni te alaturi echipei Mathilde!