Click aici »

Reprezentanti vanzari zonali departament acoperisuri

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Braila, Buzau, Focsani, Galati, Tulcea Braila Buzau Focsani Galati Tulcea
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
06-02-2014
Data actualizare
06-02-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Ne dezvoltam si de aceea avem nevoie de oameni noi pe zone noi. Persoana potrivita trebuie sa aiba cei 7 ani de acasa, sa fie deschisa la noi provocari, sociabila, cu simtul umorului dezvoltat, atitudine pozitiva, rezistenta la stres,cunostinte MS Office, permis cat B. Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Cerinte

-gestionarea zonei foarte bine;
-prospectarea pietei(noi clienti,noi colaboratori);
-ofertarea si finalizarea vanzarii;
-programare livrare si montaj, incasarea si intretinerea relatiilor cu actualii si potentialii clienti;

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu fix + bonusuri de performanta;
-autoturism, telefon si laptop de serviciu;
-o atmosfera placuta intr-un colectiv tanar si dinamic;