Click aici »

Reprezentanti vanzari Faberlic

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Alt Oras, Botosani, Mangalia, Pitesti, Ploiesti Alt Oras Botosani Mangalia Pitesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Altele, Serviciu clienti, Vanzari
Data introducerii
31-01-2008
Data actualizare
31-01-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

1. fii independent financiar ?i aplica la acest job
2. fii cu un pas naintea tuturor, al?turi de FABERLIC ? ultimele descoperiri n cosmetic?;
3. fii reprezentant la noua firm? de produse cosmetice FABERLIC - unde po?i g?si produse pentru ntreaga familie: ngrijirea tenului, ngrijirea corpului, produse pentru copii, make-up, ngrijirea p?rului ?i parfumuri fran?uze?ti la cele mai bune pre?uri.
Firma de producatoare de produse cosmetice , in colaborare cu cei mai renumiti creatori de parfumuri si cosmetice. Pentru dezvoltarea gamelor de parfumuri si cosmetice Faberlic colaboreaza cu artisti din lumea intrega, precum Pierre Bourdon ( creatorul parfumurilor Davidoff?Lancaster si Christian Dior) si Chiara Fantig (director artistic al casei Nina Ricci) care este creatoarea produselor de machiaj Faberlic.
Dupa doar 8 ani de activitate, firma functioneaza cu succes pe plan international, continuand sa se extinda rapid in tot mai multe tari. Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje Consultantilor si Clientilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern.

Cerinte

Min 18 ani
Dornic de castiguri cat mai mari
Fire comunicativa
Dac? esti o persoan? dinamic? ?i ai multe cuno?tin?e, ?i plac produsele cosmetice de calitate
FABERLIC ?i d? posibilitatea s? te AFIRMI!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii: - 25% din valoarea comenzii, indiferent de valoarea sa
- cadouri lunare
-intre 6% si 26% din vanzarile echipei (pentru coordonatori)
-posibilitate crearii proprie echipe de reprezentanti din prima luna de activitate
Responsabilitati : -colectarea de comenzi
-plasarea comenzii
-achitarea comenzii in 14 zile de la facturare
VALABIL PENTRU TOATE JUDETELE TARII