Reprezentanti Oriflame - Inscriere gratuita si cadouri, comision 23%-40% - 0723689361

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, MLM, Elevi/Studenti
Data introducerii
14-02-2013
Data actualizare
23-01-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Ti-ar prinde bine 100-300 lei in plus pe luna? Sau vrei sa cumperi la pret bun cosmeticele pentru acasa? Pentru pachetul tau gratuit de inscriere aplica CV-ul tau sau trimite sms la 0723.689.361 cu numele, varsta si localitatea.

Cerinte

-prezentarea brosurii ORIFLAME in cercul de cunostinte;
-colectarea de comenzi (minim 50 lei);
-distribuirea produselor;
-plata contravalorii produselor (minus comisionul) in 16 zile

Oferta (bonusuri, beneficii)

-23% pentru comenzi peste 50 lei;
-30% pentru comenzi peste 250 lei (3-4 cliente, castigul tau 75 lei);
-40% pentru comenzi de minim 500 lei! (6-8 cliente, castigul tau minim 200 lei!)
(cel mai mare comision de pe piata, real, fara conditii ascunse);
-livrarea produselor la domiciliu, prin curier;
-plasarea comenzilor online;
-produse speciale cadou;
-bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
-comision pentru inscrierea altor reprezentanti;
-sprijinul permanent al unui lider de vanzari.

Pentru a primi pachetul gratuit de start (cataloage mostre si materiale informative) aplica cv-ul tau acum.