Click aici »

Reprezentant zonal

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-04-2010
Data actualizare
00-00-0000

Descrierea postului

-prospectarea pietei in cautarea de noi clienti
-mentinerea portofoliului actual de clienti si dezvoltarea acestuia
-consiliere tehnica la domiciliul clientului
-efectuarea masuratorilor pentru cotele de executie a elementelor de tamplarie
-intocmirea ofertelor tehnico-financiare
-incheierea contractelor de executie a lucrarilor si urmarirea finalizarii acestora
-intocmirea rapoartelor periodice de vanzari

Cerinte

-studii superioare (de preferinta tehnice)
-cunostinte operare PC
-experienta in vanzari constituie un avantaj
-permis de conducere categoria B
-persoana dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare
-domiciliul in Iasi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salarizare in raport cu performantele
-tichete de masa
-masina de serviciu
-laptop
-telefon de serviciu.