Click aici »

Reprezentant zonal vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Arad, Baia-Mare, Constanta, Sibiu, Timisoara Arad Baia-Mare Constanta Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-01-2010
Data actualizare
27-01-2010

Descrierea postului

-dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti din zona alocata
-promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile firmei
-se ocupa de stabilirea comenzilor si transmiterea acestora, cat si de incasarea contravalorii facturilor
-monitorizeaza tendintele pietei si activitatea competitorilor
-realizeaza rapoarte periodice de activitate.

Cerinte

-abilitati bune de comunicare, negociere si lucru individual
-experienta anterioara in vanzari constituie avantaj
-minim studii medii tehnice
-permis conducere categoria B
-autoturism personal constituie avantaj
-domiciliu stabil in zona alocata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-comision 3-10% raportat la vanzari
-telefon mobil
-posibilitati de permanentizare in urma rezultatelor.