Click aici »

Reprezentant zonal vanzari

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau, Iasi, Suceava Bacau Iasi Suceava
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-10-2018
Data actualizare
08-10-2018

Descrierea postului

Cautam un Reprezentant Vanzari care sa acopere urmatoarele judete: Botosani, Suceava, Neamt, Bacau, Iasi, Vaslui.

Cerinte

- Mentine si gestioneaza portofoliul actual de clienti

- Identifica noi clienti oferteaza produsele firmei

- Analizeaza nevoile clientilor si formuleaza solutia tehnica optima

- Negociaza si incheie contracte comerciale in conditiile stabilite de catre conducerea firmei

- Urmareste modul de desfasurare a contractelor si respectarea conditiilor contractuale

- Rezolva in timp util si in bune conditii toate solicitarile/reclamatiile clientilor

- Dezvolta si implementeaza modalitati de masurare a satisfactiei clientilor si propune masuri de imbunatatire

- Urmareste incasarea creantelor de la clienti la termenele stabilite

- Propune si implementeaza metode de reducere a costurilor

- Realizeaza rapoarte zonale si locale privind clientii, veniturile, incasarile, si celelalte activitati de aprovizionare si vanzari

- Urmareste si raporteaza date despre concurenta

- Raspunde de realizarea planului anual de vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Pachet salarial atractiv

- Bonusuri de performanta motivante

- Telefon, laptop si masina

- Mediu de lucru profesionist