Click aici »

Reprezentant Zonal Vanzari FMCG

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bacau, Iasi Bacau Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
07-04-2009
Data actualizare
07-04-2009

Descrierea postului

Clientul nostru este producator si distribuitor de bauturi racoritoare in Romania.

Responsabilitati:
- dezvoltarea portofoliului de clienti identificand si valorificand oportunitati noi de colaborare cu firme de distributie de profil;
- negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor comerciale incheiate cu clientii din portofoliu;
- Óndeplinirea obiectivelor cantitative si valorice de vanzari de produse catre portofoliul de clienti alocat ;
- monitorizarea concurentei.

Cerinte

- experienta relevanta in domeniul vanzarilor de minim 3 ani;
- experienta minim 1 an pe vanzari indirecte (lucrul cu distribuitorii) de tip FMCG;
- abilitati de comunicare si tehnici de negociere foarte bune;
- o cunoastere foarte buna a pietei FMCG pe zona Moldovei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii mari.