Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Baia-Mare, Bistrita, Cluj-Napoca, Oradea, Satu-Mare Baia-Mare Bistrita Cluj-Napoca Oradea Satu-Mare
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
29-04-2014
Data actualizare
29-04-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-prospectarea pietei
-intretinerea relatiei ci clientii actuali si gasirea de noi clienti
-promovarea produselor companiei

Cerinte

-orientare catre client
-capacitate foarte buna de intereactionare si comunicare
-buna organizare
-orientare catre obiective si atingerea acestora

Oferta (bonusuri, beneficii)

- comision din vanzari, corelat cu nivelul de performanta atins
- se ofera o grila motivationala, crescatoare in stransa legatura cu cresterea vanzarilor