Click aici »

Reprezentant Vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
20-08-2013
Data actualizare
20-08-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Identifica oportunitatile de dezvoltare pe zona alocata,
- Promoveaza produsele si serviciile, ofertele speciale si politica relationala cu clientii;
- Aplica politica generala si specifica de vanzari si marketing a companiei si o adapteaza la realitatea concreta din piata;
- Actualizeaza permanent informatiile despre piata;
- Propune solutii pentru optimizarea activitatii;
- Proactivitate, bune abilit??i de negociere ?i rela?ionare, putere de convingere
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- Semnarea contractelor corporate respectand regulile si procedurile in vigoare
- Disponibilitate de a c?l?torii.
- Furnizeaz? companiei feedback din pia?? Ón mod activ, pentru a oferi o contribu?ie semnificativ? la planificarea serviciilor companiei, a strategiilor de vanzare ?i pre?.

Cerinte

- experienta in vanzari minim 2 ani
- carnet de conducere categoria B
- dispus la deplasari
- notiuni si abilitati avansate de vanzare si negociere
- abilitati excelente de comunicare
- capacitate superioara de lucru in echipa
- orientare spre rezultate
- adaptabilitate
- atitudine pozitiva
- perseverenta
- dinamism
- initiativa
- corectitudine si loialitate
- cunostinte de utilizare MS Office

Oferta (bonusuri, beneficii)

-pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati de avansare
-posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
-contract comision in perioada de proba
-contract munca + comision daca se atinge targetul de incasari
-bunusuri suplimentare functie de realizari