Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca Brasov Bucuresti Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-02-2013
Data actualizare
08-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Colegiu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Candidatul pe care noi il cautam trebuie sa aiba dorinta de munca, dorinta de autodepasire precum si alte competente profesionale:
- sa aiba cunostinte tehnice, de preferinta;
- cunoasterea pietei pieselor de schimb pentru autovehicule;
- experienta in vanzari piese auto reprezinta avantaj;
- abilitate de comunicare si negociere;
- disponibilitate deplasari;
- permis categoria B.

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- identificarea noilor parteneri pe zona mentionata;
- gestionarea portofoliului de clienti existent;
- promovarea si distribuitia produselor firmei in vederea incheierii de contracte;
- dezvoltarea retelei de distributiei pe zona alocata;
- urmarirea respectarii conditiilor contractuale

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Salarizare motivanta
-autoturism de servicii, bonuri de masa
-mediu de lucru dinamic si tanar