Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
31-10-2011
Data actualizare
31-10-2011

Descrierea postului

1. Reprezentant vanzari domeniul Sere si Irigatii
2. Reprezentant vanzari domeniul Procesare fructe si utilaje specifice

Cerinte

1. reprezentant vanzari domeniul sere si irigatii - studii superioare, cunoscator limba engleza, experienta minimum 3 ani, aptitudini comunicare, capacitati persuasive, abilitati de negociere;
2. Reprezentant vanzari domeniul "Procesare fructe si utilaje specifice" - studii superioare cunoscator limba italiana si engleza, experienta minimum 3 ani, aptitudini comunicare, capacitati persuasive, abilitati de negociere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

pachet salarial atractiv, colectiv tanar, dinamic