Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bistrita, Cluj-Napoca, Dej, Tirgu-Mures, Vatra Dornei Bistrita Cluj-Napoca Dej Tirgu-Mures Vatra Dornei
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-10-2011
Data actualizare
01-10-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

- mentine legatura cu clientii, si cautarea a noi clienti;
- prezentarea produselor potentialilor clienti;
- negocieri pentru a obtine cele mai avantajoase conditii de vanzare;
- urmarirea si incasarea facturilor scadente;
- preluarea comenzilor si livrarea produselor.

Cerinte

- minim studii liceale;
- foarte bun negociator;
- experienta intr-un post similar de minim 3 ani;
- masina proprie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu in functie de realizari, sub forma de comision, retineti foarte avantajos.