Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
06-06-2011
Data actualizare
09-12-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Noul nostru coleg

- va identifica potentialii clienti
- va dezvolta portofoliul de clienti
- va intocmi oferte comerciale
- va prezenta ofertele clientilor si va negocia contractele
- va culege informatii despre concurenta
- va fi raspunzator pentru realizarea targetului de vanzari lunar
- va intocmi rapoarte zilnice de vizita clienti.

Cerinte

- abilitati de comunicare si de prezentare a ofertelor
- abilitati de negociere
- orientare catre clienti, abilitati de vanzare
- disponibilitate la program prelungit si la deplasari
- cunostinte foarte bune de MS Office
- experienta in domeniu comercial de minim 1 an
- autoturism propriu dispus sa il folosesca la vizite la clienti.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:

-salariu motivant ( salar fix+comision vanzari)
-posibilitati de promovare pe criterii de competenta profesionala
-conditii de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic
-decontarea cheltuielilor legate de masina.