Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-05-2011
Data actualizare
26-05-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Vanzari directe :

organe de asamblare si fixare, scule si abrazive, produse pentru protectia suprafetelor, protectia muncii, scule manuale, electrice si pneumatice, consumabile sudura,

Cerinte

Candidatul ideal:

Tinar, dinamic, organizat, riguros, cu cunostinte tehnice (constituie avantaj), abilitati de comunicare, cunostinte PC ( Office), experienta in vinzari tehnice ( constituie avantaj )

VANZARI DIRECTE.

Identificarea potentialilor clienti, prezentarea produselor (catalogul), identificarea necesitatilor, intocmirea ofertelor de pret, intocmirea comenzilor, urmarirea incasarilor, completarea formularelor interne.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii :

masina de serviciu, telefon de servici, traininguri de pregatire, salariu fix + comision din incasari, bonusuri pentru indeplinit target-uri, prime, posibilitati de promovare.