Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Farmacii, Sanatate, Vanzari
Data introducerii
24-03-2008
Data actualizare
24-03-2008

Descrierea postului

Companie farmaceutica, angajeaza REPREZENTANT VANZARI TELEFONICE cu experienta, pentru Bucuresti si toate orasele din tara.
Activitatea consta in contactarea unui portofoliu de clienti precum si dezvoltarea acestuia.
Ofertare, preluare comenzi telefonic, stabilirea si urmarirea programarilor la plata.

Cerinte

- experienta in vanzarea directa/telefonica de produse farmaceutice si/sau cosmetice
- sistem relational format
- putere de convingere
- initiativa

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Venit fix
- Comision la vanzare
- Comision la incasarea facturilor
- Bonus la realizarea target-ului valoric si pe produs (numai la oferta de produse import exclusivitate)