Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Bulgaria, Hungary
Arad, Bucuresti, Calafat, Targu Jiu, Timisoara Arad Bucuresti Calafat Targu Jiu Timisoara
Domeniile ofertei
Productie, Publicitate/PR, Vanzari
Data introducerii
05-02-2008
Data actualizare
05-02-2008

Descrierea postului

Ganditi-va, cineva va ofera un parteneriat cu urmatoarele conditii:

- Partenerul dumneavoastra investeste 100% din capital (cumpara suprafata de teren, fabrica, utilajele, materia prima...);
- Partenerul dumneavoastra plateste 100% din cheltuielile curente ale afacerii (utilitati, apa, salarii pentru angajati, impozite, taxe, comisioane...);
- In cazul unor vanzari mici partenerul suporta in totalitate riscul (daca produsele isi pierd valoarea de piata partenerul dumneavoastra suporta toate cheltuielile);
- Daca vanzarile merg bine, impartiti profitul, puteti castiga chiar mai mult decat partenerul dumneavoastra.

? Puteti sa va doriti conditii mai bune? Aceste conditii sunt intr-adevar ideale; va puteti imagina conditii mai bune pentru a incepe o afacere?
? Va ofera cineva conditii de genul acesta? Ganditi-va!!! Majoritatea oamenilor se gandesc ca aceasta oferta suna prea bine pentru a fi adevarata.
? Dumneavoastra ati accepta o asemenea oferta? Bineinteles ca ati accepta, dar probabil va ganditi ca o sansa de genul acesta se poate intalni doar in vise si ca in realitate nimeni nu va va oferi o asemenea oportunitate.
? Sunteti siguri ca nu exista sansa sa beneficiati de aceasta oferta?

Adevarul este ca toti avem sansa sa profitam de aceeasi oportunitate de a realiza o afacere. Implicit si dumneavoastra o ave?i. Trebuie numai sa realizati ca deja ati primit aceasta sansa. Aceasta sansa este reprezentata de oferta partenerului dumneavoastra potential - Compania Hemel.

Daca nu sunteti siguri ca doriti sa acceptati aceasta oferta de a realiza impreuna o afacere, ganditi-va cat timp va trece pana vi se va mai oferi o asemenea oportunitate intr-un alt domeniu. Sau daca vreodata vi se va mai oferi o asemenea sansa?

Cerinte

- 2-3 ore pe zi

- seriozitate

- dorinta de a invata lucruri noi

- vointa

- dorinta de schimbare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Castig substantial rapid obtinut
Premii suplimentare de start de cate 20 euro si 55 euro
Pozitii permanente de venituri in cursul anului
Pozitia de manageri real rapid obtinuta (31%)
Venituri de manageri substantiale (pozitii pana la 42%)
Calatorii premiu in fiecare an.