Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Constanta, Iasi Bucuresti Constanta Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
21-10-2009
Data actualizare
08-11-2011

Descrierea postului

Suntem importatori de produse cosmetice,spa,creme de bronzare (Brandul EXCLUSIVE BRONZE a fost laureat pentru a treia oara cu distinsele premii Golden Emblem iar firma sau brandul a mai primit de asemenea si un premiu special GRAND PRIX pt.cele mai bune cosmetice de bronzare).

Aparate de bronzat noi si second, tuburi UV pt toate aparatele de bronzare, inclusiv tuburi cu collagen, accesorii, consumabile, toate la un pret de importator. Cautam distributori reprezentanti in judetul dvs. avand posibilitatea de extindere pe zone regionale.

Daca sunteti interesati,nu ezitati sa ne contactati pentru detalii.

Va multumim !

Cerinte

Studii superioare,
Experienta relevanta intr-un mediu competitiv,
Abilitati de comunicare si negociere cu clientii interrelationare.