Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Alt Oras, Baia-Mare, Brasov, Bucuresti, Constanta Alt Oras Baia-Mare Brasov Bucuresti Constanta
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
03-11-2009
Data actualizare
03-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

- promovarea produselor companiei prin vanzari directe;
- dezvoltarea bazei de clienti;
- crearea propriei echipe de distributie;
- coordonarea si stimularea echipei create.

Cerinte

-Abilitati de comunicare;
-Seriozitate si ambitie;
-Cunostinte minime de operare PC;
-Dorinta de castig;
-Experienta anterioara poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie.

Anuntul se adreseaza in principal d-nelor si d-soarelor.

Va rugam sa aplicati doar daca sunteti interesat/a de o colaborare part-time profitabila, doriti sa promovati produse de ingrijire, cosmetice, parfumuri si bijuterii si sunteti de accord cu atributiile postului !

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision intre 25-35% din vanzarile proprii si 10% din vanzarile reprezentantilor inscrisi
Bonusurile se acorda cash
Castiguri ce pot depasi 500 EURO lunar in functie de timpul alocat
Inscriere Gratuita
Transportul produselor Gratuit
Suport permanent in derularea activitatii
Posibilitati reale de avansare.