Click aici »

Reprezentant Vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Constanta Bucuresti Constanta
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
13-05-2009
Data actualizare
13-05-2009

Descrierea postului

- Realizarea target-ului de vanzare si incasare alocat.
- Atragerea de clienti noi ? identificarea de clienti potentiali, demararea si dezvoltarea relatiei cu aceasta categorie de clienti.
- Vizite la clienti, promovarea imaginii si a produselor firmei.
- Mentinerea, crearea, dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si potentiali

Cerinte

- Abilitati de negociere si comunicare
- Experienta in vanzari minim 1 an,preferabil in amenajari/constructii
- Orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante
- Perseverent, optimist,sociabil,punctual
- Abilitati PC ? MS Office
- Permis de conducere cat B
-Disponibilitate pentru deplasari