Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Alt Oras, Constanta, Suceava Alt Oras Constanta Suceava
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Vanzari
Data introducerii
24-12-2008
Data actualizare
24-12-2008

Descrierea postului

- Comercializarea de produse cosmetice,parfumuri,creme si alte produse de ingrijire personala.
- Produse pentru copii si cadouri pentru femei si barbati!

Cerinte

- Cautam persoane ambitioase si determinate, cunoascatoare a pietei de cosmetice si intretinere corporala;
- Motivatia si increderea in sine sunt alte calitati care le analizam cu multa atentie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Beneficii substantiale in functie de vanzarile totale;
-Reduceri semnificative de pana la 30% pentru achizitii personale;
- Suport in derularea bunei activitati de marketing si vanzare.