Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-02-2009
Data actualizare
14-02-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

*  Prospectarea pietei
    * Urmarirea trendului pietei
    * Colectare de informatii legate de piata
    * Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
    * Negociere cu clientii
    * Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
    * Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

Cunostinte marketing, comunicativ,putere de convingere.
#Experienta in domeniul vanzarii  de produse tehnice.
# Persoana dinamica
# Disponibilitate pentru deplasari in tara
# Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
# Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficiu in functie de vanzare.