Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
28-09-2007
Data actualizare
28-09-2007

Descrierea postului

Experienta relevanta intr-un mediu de vanzari
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica, tanara, de sex feminim, aspect fizic placut
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
Aptitudini de comunicare verbala intr-una din limbile italiana sau engleza sau franceza
Bune abilitati de comunicare si interrelationare

Cerinte

Program full-time
Aspect fizic placut, o persoana ingrijita
Cunostinte de operare PC
Cunostinte de limba engleza sau italiana sau franceza
Abilitati de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant
Posibilitate de crestere