Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-09-2018
Data actualizare
27-09-2018

Descrierea postului

De la tine ne dorim sa:

- Inchei contracte cu persoane fizice si juridice pentru produsele companiei Restart Energy One
- Creezi si dezvolti legaturi cu potentialii sau actualii clienti
- Fii dispus pentru munca de teren
- Flexibilitate in program

Vanzarea si pregatirea documentelor se va desfasura in proportie de peste 80% in teren!

Experienta este un plus, dar nu reprezinta un criteriu de departajare!

Cerinte

Nu-ti place sa stai degeaba, vrei si bani si iti place treaba ?

Tii la sanatatea ta ?

Daca jumatate de ora de miscare este indicata, aici vei avea parte de mai mult decat atat !!

Esti o fire sociabila ?

Vrei si un venit stabil ( 1500 RON net ), esti exact ceea ce ne dorim !!

Aplica cu incredere sau suna la numarul de telefon din anunt :)

Echipa de vanzari Restart Energy One te angajeaza pentru atitudine, competentele ti le formam noi!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Noi oferim:

- Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti : salariu fix + comisioane + bonus de volum
- Training-uri de specialitate
- Pachet de beneficii sportive (7CARD)
- Contract pe perioada nedeterminata cu compania Restart Energy One
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie multinationala
- Telefon de serviciu