Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
17-05-2018

Descrierea postului

Angajam persoane pentru prezentare si vanzare de produse in Bucuresti.

Optimcore SRL este distribuitor Tupperware  Romania si furnizeaza gama cea mai larga de produse pentru menaj casnic ale acestui brand.

Livram oriunde in Romania cu curier rapid.

Cerinte

Vom colabora cu persoane care se bazeaza ca pot aduce comenzi de produse, deoarece au contacte bune cu factori de decizie care comanda produse promotionale:

- vindeti produse promotionale (sunteti patronul unei mici agentii care vrea sa-si extinda gama de produse ofertate, sunteti Agent de produse promotionale);

- sunteti Agent pe alte game de produse sau servicii, adresate in special intreprinderilor si institutiilor ( vindeti asigurari, consumabile, articole de curatenie, service aparatura birou,?);

- daca din alte considerente aveti contacte bune cu factori de decizie care comanda produse promotionale.

Precizare: pentru emiterea ofertelor si derularea comenzilor, veti fi sprijinit(a) de personalul calificat al firmei Optimcore.

Firma Optimcore SRL colaboreaza numai pe baza de contract cu Agentii sai comerciali, care trebuie sa fie SRL-uri sau PFA-uri avizate sa efectueze vanzari / intermedieri in vanzari, cu plata prin comision sau prin contract de angajare dupa perioada de proba.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu si comision, in functie de cifra de vanzari.

Veti primi oferta detaliata la interviu.