Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Braila, Bucuresti, Buzau, Craiova, Pitesti Braila Bucuresti Buzau Craiova Pitesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
08-02-2018
Data actualizare
15-02-2018

Descrierea postului

Angajam persoane pentru prezentare si vanzare de produse in orasele: Bucuresti, Ploiesti, Pitesti, Craiova, Buzau, Braila, Galati, Iasi.

Nu este vorba despre un sistem MLM.

Se fac vanzari directe, dar fiecare angajat este evaluat si platit strict pentru activitatea proprie.

Program fix, contract de munca, salariu 2000 lei pe baza target-ului realizat.

Oferim baza de date cu datele de contact ale persoanelor care s-au inscris pe site-ul nostru, promovare online si training de produs.

Cerinte

Se cauta persoana deschisa, comunicativa., interesata in construirea unei cariere.
Experienta in vanzari este un avantaj dar nu este obligatorie.
Disponibilitate de a lucra 8 ore/zi, 5 zile pe saptamana.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu si prime, in functie de cifra de vanzari.
Veti primi oferta detaliata la interviu.

Trimite CV