Click aici »

Reprezentant Vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
25-01-2018
Data actualizare
25-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Descrierea jobului
? Prospecteaza piata, prezinta, promoveaza si negociaza produsele si serviciile firmei clientilor potentiali si existenti;
? Asigura relatia permanenta cu clientii si promoveaza imaginea companiei;
? Planifica si organizeaza activitatea, clientii, timpul, astfel incat rezultatele muncii sale sa conduca la rezultate targetate si la maximizarea profitului;
? Cunoaste foarte bine produsele, serviciile, departamentele firmei si raspunde de buna colaborare cu clientii, colaboratorii si cu toate departamentele firmei;
? Negociaza contractele, comenzile si raspunde de executarea - derularea acestora in conditii optime si profitabile;
? Dezvolta permanent baza de clienti existenti;
? Intocmeste periodic rapoarte vanzari, situatii concurenta;
? Participa la sedinte, la targuri, conferinte, seminarii de profil in domeniul de competenta;
? Raspunde de realizarea si transmiterea tuturor documentelor financiare conform legislatiei fiscale in vigoare si procedurilor interne contabile;

Cerinte

Candidatul ideal:
Pentru Reprezentant Vanzari prezinta avantaj experienta in vanzarea accesoriilor si a rafturilor pentru utilarea spatiilor comerciale.

? Experienta in vanzari minimum 1 an.
? Bun negociator, abilitati de comunicare, responsabil si orientat spre rezultat;
? Permis de conducere categoria B cu vechime peste 3 ani;
? Cunoasterea limbii engleze;
? Experienta in utilizarea calculatorului: Office, Internet;
? Studii medii sau superioare (constituie un avantaj);
? Capacitate de organizare, respectarea deadline-urilor si obiectivelor (targetelor de vanzari).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta:
? Pachet salarial atractiv. Telefon mobil, masina de serviciu.
? Mediu de lucru tanar, competent, interesant, antrenant.
? Evaluari periodice, prime, bonusuri, o cultura organizationala bazata pe respect si performanta.
? Sanse de evolutie profesionala!
Pentru a fi invitat la un interviu, trimite CV la vanzari.rms@gmail.com