Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
09-12-2017
Data actualizare
09-12-2017
Confidential
expirat

Descrierea postului

Contactare telefonica de unitati medicale din baza de date a editurii si ofertarea de spatii in publicatiile editurii; constituie un avantaj experienta in vanzari de tip B2B, dispunerea de un portofoliu de clienti, cunoasterea limbii engleze, calitati in activitatea de documentare

Cerinte

Comunicativitate, persuasiune, perseverenta, adaptabilitate, umor, mod organizat de lucru

Oferta (bonusuri, beneficii)

Venitul salarial este calculat functie de volumul de vanzari. Se poate lucra de acasa, program flexibil. Posibilitati de full time dupa un stagiu de minim 6 luni, functie de performante.