Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Arad, Baia-Mare, Cluj-Napoca, Timisoara, Tirgu-Mures Arad Baia-Mare Cluj-Napoca Timisoara Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
24-10-2016
Data actualizare
24-10-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul firmei. Urmarirea comenzilor si a platilor.
Prezentarea produselor intr-o maniera corecta si responsabila.
Organizarea de evenimente menite sa creasca si sa dezvolte activitatea firmei in zona alocata.
90% din programul de lucru este in teren.

Cerinte

Motivat, perseverent, pasionat, responsabil, comunicativ si cu aptitudini in domeniul vanzarilor.
Studii medii sau superioare.
Permis de conducere, categoria B fara incidente.
Disponibilitate pentru deplasari.
Experienta in domeniul vanzarilor de produse Cosmetice Profesionale reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Conditii excelente de munca.
Activitate intr-o companie in plina dezvoltare, intr-un colectiv tanar si dornic de reusita.
Se ofera masina, telefon de servici.
Pachet salarial format din salariu fix + bonus in functie de performanta.