Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-07-2016
Data actualizare
26-07-2016

Descrierea postului

Avem nevoie de forte noi si de oameni cu initiativa in echipa noastra pentru a ne mentine pozitia de lider pe piata din Moldova si pentru a dezvolta vanzarile atat pe plan national cat si international.
Cum trebuie sa fie acesata persoana pentru o colaborare de durata?
1. Sa stie sa zambeasca, pentru ca suntem o echipa tanara si dornica sa se bucure de succes.
2. Sa stie sa comunice si sa relationeze cu colegii. Nu vrem sa stricam atmosfera din firma!
3. Sa fie dispusa sa invete si sa citeasca permanent. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma stagneaza.
4. Sa fie organizata si atenta la detalii.
5. Sa stie sa vorbeasca frumos si sa scrie corect . Sa fie o persoana educata.
6. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa - da
7. Poate sa fie proaspat absolventa, sau chiar student. Nu conteaza varsta, numai atitudinea si perseverenta!
8. Sa fie persistent si sa nu renunte pana nu gaseste solutia potrivita pentru clienti.
9. Sa dea 100% in tot ceea ce face!

Cerinte

1. Excelente abilitati de negociere si persuasiune;
2. Cunostinte de MS OFFICE;
3. Capacitate de invatare si adaptare rapida;
4. Orientare catre rezultate;
5. Persoana independenta, auto-motivata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. Salariu fix;
2. Bonusuri de performanta;
3. Laptop;
4. Traininguri de dezvoltare profesionala;
5. Atmosfera placuta de lucru;
6. Seriozitate (salariul si bonusurile le vei primii fara intarzieri, de fiecare data).