Click aici »

Reprezentant Vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-12-2015
Data actualizare
27-12-2015

Descrierea postului

Angajam Reprezentant vanzari cu experienta in vânzarea catre prducatorii agricoli in diverse zone ale tarii.
- Pozitia este una Part-Time bazata pe un sistem de bonusuri foarte atractiv.
- Ne dorim persoane cu experienta in vanzare produselor catre fermieri ( vanzare inputuri, achizitii, masini si utilaje agricole, etc.) care doresc sa-si diversifice portofoliul de produse, si sa castige venituri suplimentare substantiale.
- produsele noastre se adreseaza atat fermierilor agricoli mici cat si celor mari, legumicultorilor, zootehnistilor, primariilor.
Pentru cei cu rezultate foarte bune putem oferi angajare full-time.

Cerinte

- Experienta in vanzari
- experienta in relatia cu clienti din domeniile: agricultura, legumicultura, viticultura,livada, zootehnie, utilaje comunale( primarii).
- dorinta de a invata si a-si extinde aria de cunostiinte profesionale
- dorinta de a castiga cat mai mult

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Se acorda bonusuri deosebite, raportate la volumul de vanzari

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra. Va asiguram de confidentialitatea aplicatiilor.