Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Deva Deva
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-07-2015
Data actualizare
30-07-2015

Descrierea postului

- Studii medii sau superioare, avantaj profil tehnic, in special instalatii termice;
- Experienta pe o pozitie similara
(comercial si cunostinte cat mai bune despre instalatii termice);
- Cunostinte operare PC;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- Disponibilitate la program prelungit.

Cerinte

Descrierea jobului:

- Gestionarea portofoliului de clienti si dezvoltarea acestuia;
- Prezentarea si negocierea ofertelor tehnico-comerciale;
- Vinzarea produselor si echipamentelor comercializate de SC TOTAL TOOLS SRL;
- Realizarea rapoartelor comerciale stabilite impreuna cu dir. de vanzari