Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-05-2015
Data actualizare
22-05-2015

Descrierea postului

Agentul de vanzari se va ocupa in principal cu planificarea, organizarea, coordonarea si controlul activitatilor de marketing, aprovizionare si desfacere (vanzari) din cadrul organizatiei, precum si cu negocierea, incheierea si asigurarea derularii contractelor in aceste domenii, de la cel mai inalt nivel departamental.

Cerinte

Abilitati de negociere;
- Abilitatea de a comunica eficient cu restul colegilor sau clientilor;
- Abilitatea de a lucra in conditii de stres;
- Abilitatea de a-si prioritiza sarcinile;
- Buna cunoastere a pietei, a concurentei si a produselor concurente;
- Abilitati de conducere si coordonare;
- Posesor carnet conducere categoria B;
- Abilitati de persuasiune;
- Corectitudine fata de angajati si organizatie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un cadru excelent pentru dezvoltarea carierei tale profesionale alaturi de cei mai performanti specialisti;
- O atmosfera de lucru antrenanta, intr-o echipa dinamica dornica de performanta;
- Training-uri si teambuilding-uri;
- Logistica necesara pentru efectuarea acestor activitati in coditii optime;
- O remuneratie motivanta, formata din o parte fixa (salariu) si bonuri de masa si bonusuri, in functie de realizarile in vanzari, dupa confirmarea in functie;
- Mediu de lucru placut, locatie centrala.