Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-04-2015
Data actualizare
30-04-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Marketing, MLM, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitatea de baz? const? n comunicarea direct? cu clien?ii poten?iali ?i cei existen?i.
Candidatul va reprezenta direct compania posednd si oferind informa?ia completa despre ofertele, produsele ?i serviciile Aitec Creative Attitude

Cerinte

Vnzarea serviciilor ?i produselor Aitec la telefon;
Informarea clien?ilor despre campanii ?i oferte noi;
Identificarea oportunit??ilor de vnzare ?i prezentarea beneficiilor produselor;
Colectarea ?i sistematizarea informa?iilor despre clien?i prin completarea ulterioara a bazei de date.
Studii superioare;
Cel pu?in 6 luni de experien?? n domeniul vnz?rilor directe, prin telefon sau serviciu clientel?.