Click aici »

Reprezentant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
28-04-2015
Data actualizare
28-04-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Achizitii/Logistica, Marketing, Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Agent marketing si vanzari produse de larg consum si materie prima ( plastice)
Descrierea postului:
*Prospectarea pietei
*Urmarirea trendului pietei
*Colectare de informatii legate de piata
*Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
*Negociere cu clientii
*Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
*Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

* Persoane dinamice cu experienta relevanta intr-un mediu competitiv vanzari bunuri de larg consum, ambalaje, auto
*Capacitate de organizare si planificare
*Persoana dinamica
*Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
*Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
*Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
*Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-o limba straina prezinta un avanataj
*Bune abilitati de comunicare si interrelationare
*auto personal + permis conducere cat B

Oferta (bonusuri, beneficii)

*telefon + decont deplasari in baza documente justificative
*contract colaborare cu suma fixa + bonus vanzari
* altele - vor fi discutate in timpul interviului