Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Cluj-Napoca, Deva Bucuresti Cluj-Napoca Deva
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-03-2015
Data actualizare
30-03-2015

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea directa a echipamentelor ce fac obiectul ofertei comerciale a companiei;
Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a acestora si a acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
Incasare contravaloare produse
Contacteaza noi clienti;
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti; Verifica periodic lista cu restantieri si rapunde de incasarea facturilor la termenele stabilite in contractul de vanzare-cumparare.

Cerinte

Obligatoriu:
- Permis cat B
- Domiciliul stabil in Deva/Cluj Napoca/Bucuresti
- Disponibilitate la program prelungit
- Disponibilitate la deplasari in tara (50% din timp)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salar 900 lei + bonus din vanzari in functie de performanta
Se ofera: telefon mobil, laptop, masina de serviciu