Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Timisoara Arad Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
25-03-2015
Data actualizare
25-03-2015

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati principale:
- Identifica, gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti pe zona
- Realizeaza targetul de vanzari si promovarea produselor
- Recomanda produsele societatii in functie de nevoile si interesele clientilor
- Contacteaza periodic clientii pentru: prezentare produse, caracteristici ale produselor, teste specifice
- Monitorizeaza conditiile de piata, preturile, vanzarile, detaliile contractuale

Responsabilitati zonale: Timisoara, Arad

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:
- persoana de sex feminin, 25-35 ani
- minim 3-5 ani experienta in negocieri directe cu clientii
- orientare si satisfacerea nevoilor clientului
- abilitati de comunicare, prezentare si putere de convingere
- capacitate foarte buna de planificare si organizare a activitatii proprii
- responsabilitate, initiativa, perseverenta; disponibilitate pentru deplasari in aria alocata
- abilitatea de a lucra independent, cu minimum de supervizare
- rezistenta la presiunile specifice activitatii de vanzari
- permis conducere
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)

Avantaj: experienta in vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu fix + bonuri de masa + comisioane corelate cu cifra de afaceri realizata
- training specializat pe gama de produse
- laptop, telefon, autoturism de serviciu

Interviurile se vor face la Timisoara