Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
18-02-2015
Data actualizare
06-02-2020

Descrierea postului

Societate italiano-romana cauta reprezentant vanzari, zone la alegere cu masina proprie. Suntem o firma care produce articole industriale pentru lustruire, slefuire, produse chimice pentru spalatorii, productie proprie. Punem accent pe profesionalism si actiune.

Suntem in top la nivel international si speram sa ajungem la acelasi nivel si pe plan national in domeniul nostru de activitate si ne dorim alaturi de noi persoane orientate spre performanta, creative, cu spirit de initiativa, cu multa putere de munca si motivatie puternica.

Dezvoltarea afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti, distributie produse.

Cerinte

- Persoana fizica autorizata (retributia materiala se va face lunar pe baza facturii)
- O persoana cu foarte bune abilitati de comunicare
- Capabil sa initieze o legatura puternica cu clientii
- Dispus deplasarilor
- Corect, organizat, atent la detalii
- Masina proprie
- Se accepta si agenti plurimandatari

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Retributia materiala procentuala se va face lunar pe baza facturii